pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2021
  • 2 stycznia 2021
  • wyświetleń: 5561

[WIDEO] Ognisko Muzyczne i Mozil: teledysk do piosenki z Krainy Lodu

Ukazał się drugi teledysk z okazji 65-lecia Ogniska Muzycznego w Pszczynie, tym razem w cyklu "Pszczyńskie Impresje Zimowe" z udziałem Czesława Mozila i baletnic z Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej.

Loading...


Jubileuszowe realizacje Ogniska to dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ognisko Muzyczne i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie ma także Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta".

Teledysk inaugurujący serię "Pszczyńskie Impresje Zimowe", podobnie jak pierwszy z cyklu "Cztery pory roku w Pszczynie" (pisaliśmy o nim tutaj), został zrealizowany we wnętrzach Muzeum Zamkowego - tym razem do piosenki z filmu "Kraina Lodu 2" - "Kiedy będę starszy". W klipie wystąpili: Czesław Śpiewa i Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie pod dyrekcją Adama Barona oraz tancerki III klasy Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej. Za nagranie utworu odpowiedzialne jest Pszczyńskie Centrum Kultury, a za realizację teledysku ekipa Klik Film.

Patronat honorowy nad projektem objęli: Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny, Barbara Bandoła - starosta pszczyński oraz Muzeum Zamkowe w Pszczynie.

Projekt powstał dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Wsparcia Kultury.

ar / pless.pl
źródło: Ognisko Muzyczne w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.