pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 grudnia 2020
  • 9 stycznia 2021
  • wyświetleń: 11514

[WIDEO] Zapis koncertu Semper Communio, Mooonlight Band, Escape

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

6 stycznia, w Święto Trzech Króli tradycyjnie Gminny Ośrodek Kultury zapraszał do kościoła parafialnego na świąteczny koncert kolędowy. W tym roku spotkanie odbyło się w sieci. Zachęcamy do obejrzenia pięknego koncertu noworocznego z udziałem chóru parafialnego Semper Communio, zespołu Moonlight Band oraz kwartetu smyczkowego Escape.Tradycyjnie w Święto Objawienia Pańskiego spotykamy się, by adorować nowo narodzone dziecię. Tegoroczne Boże Narodzenie różni się od znanych nam sprzed lat. Dziś docieramy do Was z naszym kolędowym przesłaniem poprzez łącza internetowe. Nie możemy wspólnie zaśpiewać w świątecznej scenerii naszego kościoła. Jednak mam nadzieję, że taka forma przekazu dostarczy Państwu wiele pozytywnych doznań i wzruszeń.

Dziękuję chórowi Semper Communio, kwartetowi Escape i zespołowi Moonlight Band za przygotowanie koncertu, w którego ostateczny kształt włożyliście wszyscy ogrom pracy. Dobór programu, opracowanie nowych aranżacji, próby, nagrania i poświęcony czas - za to wszystko z całego serca dziękuję. Podziękowania kieruję również do księdza proboszcz Lesława Przepłaty za możliwość nagrania koncertu w naszym kościele.

Jak co roku w imieniu Gminy Goczałkowice-Zdrój, Gminnego Ośrodka Kultury pragnę skierować kilka słów do całej społeczności lokalnej. Mijający czas pokazał, że nie możemy być niczego pewni. Nie odkładajmy więc na ostatni moment rzeczy ważnych. Nie zapominajmy powiedzieć bliskim, że ich kochamy. Doceńmy osoby, które na co dzień nas otaczają, które z nami współpracują. I ja dziś wam wszystkim za całe dobro dziękuję.

Pomimo że nie mogliśmy całą społecznością spotkać się na pasterce, nie było wystrzałowego sylwestra, a dzisiejszego koncertu wysłuchamy w sieci, sercem jesteśmy z Wami i przesyłamy moc serdecznych życzeń.

Życzę dużo zdrowia, spokoju, samych pięknych chwil dobrego, bezpiecznego czasu, dni wytchnienia i normalności. Bo przecież... Bóg się nam narodził! Dziecię w nędznej szopie narodzone przynosi radość i nadzieję!

Niech więc ten świąteczny czas umocni nas w nadziei, radości i zdrowiu w każdym dniu nowego roku.
Wszystkiego najlepszego!


Zofia Szołdra, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury

BM, ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj