pless.pl

Wiadomości

  • 24 grudnia 2020
  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2516

Życzenia burmistrza Dariusza Skrobola dla mieszkańców gminy

Artykuł sponsorowany:

Burmistrz Dariusz Skrobol składa wszystkim mieszkańcom gminy oraz czytelnikom portalu pless.pl najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

Loading...


Drodzy Mieszkańcy,

za nami bardzo trudny i nietypowy rok. Pandemia koronawirusa spowodowała, że przyszło nam żyć w nowej rzeczywistości. Dzisiaj inaczej patrzymy na przeszłość. Życzę Państwu zdrowia i odporności na wirusa. Każdy z nas chciałby zapomnieć już o restrykcjach sanitarnych i obostrzeniach, które całkowicie zmieniły nasze życie. Oby więc długo oczekiwana normalność w końcu przyszła.

Niech te Święta pozwolą nam spotkać się z najbliższymi. Chciałbym życzyć nam wszystkim, abyśmy mogli oddychać świeżym powietrzem. Każdy z nas może dołożyć malutką cegiełkę do tego, aby Pszczyna znów była zielona.

Niech świąteczny okres będzie czasem radości. Życzę świąt, które budują relację i wspólnotę, takich, które zostaną z nami na cały nadchodzący Nowy Rok i sprawią, że będziemy się do siebie częściej i życzliwiej uśmiechać.

Uczniom życzę szybkiego powrotu do szkoły, przedsiębiorcom, aby najbliższe lata były obfite i pozwoliły odrobić straty, które ponieśliście w tym roku. Chciałbym, abyśmy - jak w latach poprzednich - mogli spotykać się tutaj w Pszczynie na zawodach, na koncertach czy w parku.

Szanowni Państwo życzę zdrowych i spokojnych Świąt, spełnienia najskrytszych marzeń, w rodzinnej atmosferze przy wigilijnym stole.

Burmistrz Pszczyny
Dariusz Skrobol