pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4471

Pasterka z kościoła pw. Wszystkich Świętych na żywo na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia pw. Wszystkich Świętych" podaj

Za nami:

Pasterka to uroczysta msza odprawiana w nocy z 24 na 25 grudnia. Upamiętnia ona oczekiwanie i modlitwę pasterzy zmierzających do Betlejem. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, udział wiernych w mszy jest ograniczony, dlatego na naszym portalu udostępniamy transmisje na żywo z kościoła pw. Wszystkich Świętych w Pszczynie.

stajenka, szopka bożonarodzeniowa w kościele pw. wszystkich świętych
fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Z powodu pandemii w kościele pw. Wszystkich Świętych w Pszczynie odprawione zostaną dwie Pasterki - o godzinie 22.00 i o północy.

Wszystkim, którzy wybierają się do kościoła, przypominamy, że na Pasterce oraz w święta obowiązują te same rygory sanitarne, czyli:
  • dystans społeczny,
  • założone maseczki zakrywające usta i nos
  • limit osób uczestniczących w mszach świętych i nabożeństwach w kościołach - 1 osoba na 15 m2 powierzchni (w kościele pw. Wszystkich Świętych może być jednocześnie 35 osób).


Jednocześnie przypominamy, że w dalszym ciągu można korzystać z obowiązującej dyspensy od uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej i świątecznej.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Parafia pw. Wszystkich Świętych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia pw. Wszystkich Świętych" podaj