pless.pl

Wiadomości

  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1146

Nietuzinkowy pomysł na prezent? Voucher na lot w tunelu!

Materiał partnera:

Imieniny, urodziny, święta — w Polsce okazji do wręczania prezentów bliskim jest bez liku. Wielokrotnie w ciągu roku biegamy po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla taty, mamy, przyjaciela lub siostry. I chociaż nie możemy narzekać na ilość promocji, dobrych okazji a przede wszystkim na wybór w centrach handlowych, to na brak pomysłu na prezent oryginalny narzekamy bardzo często. Czas to zmienić! U nas znajdziesz pomysł na prezent dla niej oraz dla niego.

Nietuzinkowy pomysł na prezent? Voucher na lot w tunelu!


Banalne prezenty? Koniec z nimi!Kolejne skarpetki w renifery albo w słodkie mopsy, krawat w paski, woda kolońska w prezentowym dwupaku z pianką do golenia? Te prezenty znamy chyba wszyscy. Są tak samo potrzebne, jak klasyczny budzik w erze smartfonów, czy karnet na siłownię dla osoby, która w pracy przez 12 h dostarcza paczki... rowerem. Nikt nie lubi takich prezentów. No może prawie nikt. Są osoby, które kolekcjonują skarpetki z mopsami, takie, które zbierają piżamy w kwiaty albo przygarną każdy gadżet z Harrym Potterem. Jednak i one czasami mówią "stop!" i zaczynają wystawiać nietrafione prezenty w portalu aukcyjnym. Na pewno nie chcesz, by ktoś Ci bliski czuł rozczarowanie z powodu otrzymania prezentu od Ciebie, dlatego zainwestuj w upominek idealny. Prezent dla niej i prezent dla niego — wspomnienia!

Nietuzinkowy pomysł na prezent? Voucher na lot w tunelu!


Voucher — brzmi obco, ale jest nam bliskiVoucher to nie flakon, nie karton, nie torebka, to karta w postaci biletu albo plastikowa, która uprawnia do skorzystania z atrakcji w wybranym przez obdarowanego momencie. Idealna sprawa, kiedy nie wiemy, czy osobie obdarowanej bardziej odpowiada środa, czy sobota, czy woli wyjść z domu po południu, czy z samego rana. Ty wybierasz prezent, jubilat czy solenizant odbiera go wtedy, kiedy ma wolny czas. Voucher może obejmować rzecz materialną, może też dotyczyć koncertu, spektaklu teatralnego, wizyty w restauracji z menu z dowolnej kuchni albo przygodę, która podnosi poziom adrenaliny!

Flyspot — atrakcja dla dorosłych i dzieciFlyspot to aerodynamiczny tunel, w którym mega mocne wentylatory umożliwiają latanie. Latanie blisko ziemi, więc bezpieczne. Bez samolotu, lotni, a nawet spadochronu. Trzy obiekty Flyspot w trzech miastach Polski oferują to niecodzienne przeżycie. Wskakując do wielkiej tuby w specjalnym kombinezonie i kasku, można poczuć się tak, jak podczas skoku ze spadochronem. Lecieć, robić ewolucje w powietrzu, spełnić swoje największe fantazje o byciu przez kilka minut wolnym ptakiem. Zabawa we Flyspot jest bezpieczna i poprzedzona spotkaniem z trenerem, który instruuje, a później czuwa nad przebiegiem lotu. A jednak lot sprawia, że krew szybciej krąży w żyłach, adrenalina buzuje, a wspomnienie wizyty w tunelu pozostaje w głowie i sercu do końca życia.

Nietuzinkowy pomysł na prezent? Voucher na lot w tunelu!


Voucher prezentowy FlyspotKto raz spróbował lotu w tunelu aerodynamicznym Flyspot, zazwyczaj szybko wraca i decyduje się na kolejne loty. Kto jeszcze nie był, ale słyszał o atrakcji, zwykle prędzej czy później tutaj trafi. Jednak są osoby, którym potrzebny jest impuls. Tym impulsem może być voucher prezentowy. Voucher prezentowy Flyspot to pomysł na prezent dla niej oraz dla niego. Dla dziecka, siostry i brata, prezent dla mamy albo taty, bo w tunelu przygodę mogą przeżyć całe rodziny.

Sklep Flyspot oferuje pakiety dwóch lotów, czterech lotów, lotów rodzinnych i w gronie przyjaciół, a nawet lotów dla profesjonalistów. Jest to więc źródło pomysłów na prezent dla najbliższych, przyjaciół, a nawet pracowników czy uczniów. Zakup vouchera jest niebywale prosty: wystarczy wybrać, zapłacić i zdecydować, czy ma on dotrzeć w formie elektronicznej pod wskazany adres mailowy, czy dotrzeć jako karta podarunkowa w estetycznym opakowaniu prosto do skrzynki pocztowej.

I Ty możesz pilotować BoeingaAlternatywą prezentu dla taty czy dla brata może być także możliwość skorzystania z symulatora lotu Boeingiem. Idealny pomysł, kiedy mamy w rodzinie kogoś, kto marzył o byciu kapitanem powietrznego statku. Voucher obejmuje 20, 40 albo 60 minut lotu, podczas których trzeba wystartować z lotniska i wylądować we Włoszech. Wszystko to bez ruszania się z miasta. Wrażenia gwarantowane, bezpieczeństwo pilotów i pasażerów bezsporne!