pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2604

[FOTO] Ulica Topolowa w Miedźnej z nową nawierzchnią

Na 600-metrowym odcinku ul. Topolowej została ułożona nowa nawierzchnia. Zadanie w całości sfinansował powiat pszczyński.

Ulica Topolowa w Miedźnej po remoncie - 12.2020 · fot. Powiat


Zakończył się remont 600-metrowego odcinka ul. Topolowej w Miedźnej, który kosztował ponad 170 tys. zł. Prace przeprowadzono od wcześniej wyremontowanego fragmentu jezdni w kierunku Pszczyny.

Oprócz remontu nawierzchni asfaltobetonowej wykonano także pozostałe roboty towarzyszące. Prace zrealizowała firma Drogród z Ćwiklic.

- To kolejna droga powiatowa wyremontowana w tym roku. Mimo trudnych czasów staramy się jak najwięcej inwestować w poprawę infrastruktury drogowej - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Powiat pszczyński w poprzednich latach wyremontował przepust drogowy wraz z rowami w rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Topolowej. W ramach kolejnych prac na ul. Topolowej w Miedźnej przeprowadzono remont przepustu pod drogą oraz nawierzchni jezdni na niemal 270-metrowym odcinku.

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.