pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1520

Gmina Pawłowice wyróżniona w konkursie "Gmina na 5!"

Celem konkursu jest badanie zachowań gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Ranking został przygotowany po raz szósty na podstawie badań przeprowadzonych przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gmina Pawłowice wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu „Gmina na 5!”
Gmina Pawłowice wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu "Gmina na 5!" · fot. UG Pawłowice


Ocenie poddano komunikację elektroniczną (w tym użyteczności oficjalnych witryn www, łatwości ich użytkowania i ocena kontaktu droga elektroniczną), identyfikację dobrych praktyk (m.in. poprzez wyszukiwanie unikatowych rozwiązań zwiększających końcową wartość dla użytkownika) oraz promowanie dobrych praktyk.

Próba badawcza objęła 681 jednostek samorządu terytorialnego. Osiem z nich otrzymało Tytuł Złotej Gminy na 5, dodatkowo wyróżniono 46 jednostek samorządu terytorialnego, wśród których znalazła się gmina Pawłowice.

Celem Konkursu jest upowszechnienie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie tworzenia informacji publicznej dla inwestorów i przedsiębiorców z użyciem nowoczesnych mediów.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.