pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1276

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego w gminie Miedźna

Wójt Gminy Miedźna Jan Słoninka oraz Przewodniczący Rady Gminy Miedźna Andrzej Kempny wręczyli jubilatom medale wraz z gratulacjami. Ze względu na pandemiczny czas, w tym roku osobiście odwiedzili jubilatów, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie · fot. UG Miedźna


W tym roku w gminie Miedźna swój niezwykły jubileusz obchodziły swój pary małżeńskie:
  • 50 lat - Złote Gody: Anna i Leszek Chowaniec, Zuzanna i Jan Chrobak, Anna i Jan Chromik, Teresa i Józef Czernik, Irena i Sylwester Foltyn, Anna i Jan Jędrysek, Anna i Stanisław Ligenza, Genowefa i Stanisław Lubańscy, Anna i Franciszek Lukasek, Małgorzata i Jerzy Nycz, Maria i Alojzy Opołka, Gertruda i Kazimierz Paszek, Anna i Ryszard Piórko, Jadwiga i Paweł Siuta, Łucja i Stanisław Smutkowscy, Zofia i Ryszard Sobusiak, Irena i Józef Stańczak, Małgorzata i Józef Szromczyk, Jadwiga i Alojzy Ulczok, Leokadia i Augustyn Wojtala, Joanna i Stanisław Wojtala.
  • 60 lat - Diamentowe Gody: Felicja i Józef Stawowczyk, Elżbieta i Gerard Nycz, Anna i Wiktor Kędzior, Alfreda i Alfred Kędzior, Bronisława i Franciszek Przewoźnik, Helena i Józef Nycz, Anna i Jan Janosz
  • 65 lat - Żelazne Gody: Wanda i Wacław Jaroś, Maria i Ambroży Capek, Teresa i Henryk Czysz


Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie · fot. UG Miedźna


Medale zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako nagroda z jednoczesnym podziękowaniem za wszystko, co przez tak długie lata wspólnie tworzyli i budowali jako małżeństwo i rodzina. Tak długie lata wspólnego życia - 50, 60, 65 - świadczą o ogromnej miłości rodzinnej, wzajemnej wierności, szacunku i zrozumieniu.

Wspólnie spędzone lata to czas niezwykłych i zwykłych codziennych spraw, a jednocześnie ważnych wydarzeń, czas radości i smutku, wielu wyrzeczeń i kompromisów, które umacniają więzi rodzinne i sprawiają, że można z miłością, wspólnie kroczyć przez życie.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.