pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2020
  • 24 grudnia 2020
  • wyświetleń: 17766

Tatiana Okupnik w Dzień Dobry TVN o walce o życie Maciusia Cieślika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Kolejne gwiazdy organizują akcje charytatywne, których celem jest uzbieranie ogromnych sum na leczenie dzieci z SMA. Pomysłodawczynią jednej z nich jest piosenkarka Tatiana Okupnik, która zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Maciusia. Równolegle odbywa się "300 gramów challenge" dla małego Kajetana. Dziś w programie Dzień Dobry TVN przedstawiono historie chłopców.

Dzień dobry TVN o Maciusiu
Tatiana Okupnik w Dzień Dobry TVN o walce o życie Maciusia Cieślika


Dzieci chore na SMA mają szansę na terapię genową, która da im szansę na zdrowie i sprawność. Na przeszkodzie stoi cena leku - ponad 9mln złotych oraz granica wagowa, do której lek można podawać - 13,5kg. Maciusiowi i Kajtkowi zostało bardzo mało czasu, ponieważ aktualnie ważą po ponad 13kg. Tylko kilkaset gramów mają ich rodzice, by zdobyć pieniądze na lek. W walkę o życie chłopców angażują się gwiazdy, organizując różne akcje.

23 grudnia w Dzień Dobry TVN gościła inicjatorka akcji dla Maciusia i Kajtka, Tatiana Okupnik. Jej działania wsparła cała plejada gwiazd. W nagraniach wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Ada Fijał, Sonia Bohosiewicz i Anna Dereszowska.

Loading...


Loading...


Do końca akcji pozostał 1 dzień. Jest szansa, żeby organizatorzy wystąpili o przedłużenie terminu prowadzonej zbiórki, jednak dla Maciusia nie ma już czasu. Każda złotówka się liczy!

BM / pless.pl
źródło: Dzień dobry TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj