pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 885

Szlachetna Paczka tradycyjnie w gminie Miedźna

Finał Szlachetnej Paczki, który co roku odbywa się na początku grudnia, to czas wielkich gestów, dzięki którym ludzie na nowo zaczynają sobie ufać. Gmina Miedźna już po raz kolejny włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Świątecznej Pomocy osobom najuboższym.

Przygotowane prezenty dla obdarowywanego w akcji „Szlachetna Paczka”
Przygotowane prezenty dla obdarowywanego w akcji "Szlachetna Paczka" · fot. UG Miedźna


W tym roku Darczyńcy Szlachetnej Paczki wybrali samotną Panią z internetowej bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl, a następnie przygotowywali dla niej pomoc dopasowaną do jej indywidualnych potrzeb. Paczki zostały już dostarczone do potrzebującej.

Przygotowane prezenty dla obdarowywanego w akcji „Szlachetna Paczka”
Przygotowane prezenty dla obdarowywanego w akcji "Szlachetna Paczka" · fot. UG Miedźna


- W imieniu Obdarowanego dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomagania, a w szczególności: Wójtowi Gminy Miedźna, Radnym Gminy Miedźna, Pracownikom Urzędu Gminy, Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miedźnej z/s w Woli, Pracownikom Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej z/s w Woli, Pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej z/s w Woli, Pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli oraz Przewodniczącemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miedźnej. Łączenie udało się zebrać 1020,10 zł, a także otrzymano datki w formie rzeczowej. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w akcję. Bo dobro wraca - czytamy na stronie Urzędu Gminy Miedźna.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.