pless.pl

Wiadomości

  • 12 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2297

Jak wygląda sklep internetowy dla firm z Pszczyny?

Artykuł sponsorowany:

Świat po pandemii nie będzie już taki sam. Wielu klientów zmieni swoje przyzwyczajenia zakupowe na stałe. Warto o tym wiedzieć i zawczasu zainwestować w utworzenie sklepu internetowego dla swojej firmy.

Jak wygląda sklep internetowy dla firm z Pszczyny?


Sklep internetowy dla firm z Pszczyny oferuje agencja XYBRYZT. Zobacz, jakie elementy i funkcjonalności mogą znaleźć się w sklepie, który zamówisz od XZT.PL.

1. Indywidualny szablon graficzny
Sam decydujesz jak będzie wyglądała strona. Możesz przesłać wizualizację graficzną, podać przykłady sklepów które Ci się podobają lub zdać się całkowicie na wizję programistów.

2. Silnik WooCommerce - aby sklep internetowy był jak najbardziej przyjazny dla klienta, agencja XYBRYZT stawia na silnik Wordpress i WooCommerce. Zapewnia to możliwość samodzielnej edycji treści i wprowadzania produktów przez przedsiębiorcę.

3. System płatności online - klient musi mieć możliwość ekspresowej transakcji. Płatności przelewem, BLIK-iem, Google Pay-em i kartą kredytową to minimum, jakie proponujemy zaimplementować na stronie.

4. Wdrożenie SSL - bezpieczeństwo kupujących to najważniejsza sprawa. Sklep internetowy musi być zaopatrzony w certyfikat SSL, który zabezpieczenia formularze podczas czynności zakupowych.
Jak wygląda sklep internetowy dla firm z Pszczyny?
Programiści z XZT.PL są autorami m.in. sklepu internetowego hurtowni Japibud z Pszczyny.


5. Integracja z social media - łączenie sklepu z Facebookiem i Instagramem może pomóc w pozyskaniu nowych klientów.6. Skrzynka e-mail w domenie - profesjonalnie działająca firma powinna mieć e-mail na domenie sklepowej. Taki e-mail może wyglądać np. tak: kontakt@nazwa-sklepu.pl7. Formularz kontaktowy i czat - łatwość skontaktowania się klienta ze sklepem jest bardzo ważna. Dlatego jest możliwość umieszczenia w sklepie nie tylko formularza kontaktowego, ale także czatu, np. Messenger.8. Szkolenie z obsługi CMS - abyś mógł samodzielnie wprowadzać produkty i dokonywać zmian w sklepie, agencja XZT.PL oferuje bezpłatne przeszkolenie z obsługi sklepu. Możesz też zlecić wprowadzanie produktów i całą obsługę strony.

9. Podstawowy regulamin i polityka prywatności - obowiązkowe na każdym sklepie www. Oferujemy standardową, podstawową wersję tych podstron.

10. Optymalizacja strony - ułożenie struktury strony, linkowania wewnętrznego oraz ograniczenie wielkości grafiki na stronie wpływa na jej płynność działania oraz przyjazność dla wyszukiwarki.

Agencja XYBRYZT zaprojektuje dla Twojej firmy profesjonalną stronę lub sklep www. Pomagamy również pozycjonować stronę firmową w Google tak, aby była widoczna dla szukających. Zaprojektowaliśmy wiele stron internetowych dla firm, między innymi:

  • kwiaciarnia wysyłkowa Kwiaciarnia-alokazja.pl
  • butik dla kobiet eRondo.pl
  • sklep z roślinami egzotycznymi Tropicalgarden.pl
  • sklep instalatorski Heat-Therm.pl i wiele innych.


Wypełnij formularz kontaktowy: https://xybryzt.pl/sklepy-internetowe/
Zadzwoń po więcej informacji: Bartosz Młotek, tel. 605 533 655