pless.pl

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1220

Jakich błędów lepiej nie popełniać na zakładach bukmacherskich?

Materiał partnera:

Wielu graczy nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że popełnia jakieś proste błędy, które naturalnie można poprawić w kilka chwil - no ale do tego oczywiście trzeba mieć odpowiednią wiedzę, dlatego też dziś przedstawimy wam, jakich błędów lepiej jest nie popełniać na zakładach bukmacherskich!

Jakich błędów lepiej nie popełniać na zakładach bukmacherskich?


Błędy przy rejestracjiGracze bardzo często popełniają takie błędy jak literówki w czasie rejestracji u bukmachera - a koszt chwilowego zapomnienia może być wysoki. Dlatego też warto jest zwrócić uwagę na to, w jaki sposób wprowadzasz swoje dane, bądź warto jest też sprawdzić, czy wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie.

Fałszywe daneNiestety, ostatnio coraz więcej graczy próbuje kombinować ze swoimi danymi, bądź też nawet nieświadomie popełnia błędy, o czym wspominaliśmy już wcześniej. Pamiętaj, że najpierw buk musi sprawdzić, czy masz ukończone 18 lat. Jeśli tego nie zrobi, nie będziesz mógł legalnie grać u niego w naszym kraju! Po drugie, bukmacher online musi zapewnić, że nikt nie uniknie próby uzyskania dwóch lub więcej kont.

Jeśli chcesz szybko i łatwo otworzyć konto u zaufanego bukmachera (takiego jak STS), podaj prawdziwe dane osobowe. Musisz wiedzieć, że aby chronić Twoje środki, STS wpłaci Twój bonus tylko na konto bankowe potwierdzone podczas rejestracji. Dlatego jeśli podane przez Ciebie dane są nieprawidłowe, nie będziesz mógł otrzymać zarobionych pieniędzy!

Buk zweryfikuje Twoje dane, porównując podane przez Ciebie informacje z danymi w dowodzie osobistym lub innych dokumentach. Jeśli nie jest to właściwe, trudno będzie skontaktować się z obsługą klienta. Najlepiej dokładnie przeczytać wszystko. Jeśli sobie nie ufasz, możesz nawet poprosić znajomego lub członka rodziny o sprawdzenie formularza. W ten sposób zapewnisz, że nowe konto bukmacherskie zostanie otwarte szybko i sprawnie.

Oferta STSW rzeczywistości z kontem bukmachera STS możesz obstawiać wiele typów sportowych - od piłki nożnej po krykiet! STS nie bez powodu nazywany jest najlepszym bukmacherem w naszym kraju, bo oprócz tradycyjnych sportów można też obstawiać sporty wirtualne, ale jest ich więcej. STS udostępnia również usługę Betgames STS, w której możemy obstawiać mniej więcej na gry karciane. STS jest pierwszą firmą bukmacherską w naszym kraju, która świadczy tego rodzaju usługę - omijając w ten sposób monopol kraju na gry karciane! Cóż, wielu graczy wie, że STS zapewnia bonusy na start (np. 29 zł) na rozpoczęcie lub podwojenie pierwszej wpłaty do określonej kwoty. W większości przypadków te bonusy są warte skorzystania, ale musisz też pamiętać, aby najpierw przeczytać zasady bonusów, ponieważ zwykle oznacza to, że musisz kilka razy obstawić dany zakład, co może być problemem dla niektórych początkujących graczy. Naturalnie na forach bukmacherskich możesz dowiedzieć się, jak sobie z tym poradzić, ale to wymaga trochę lektury.

Bonus na startPamiętaj, że jeśli chcesz otworzyć konto u bukmachera, to tylko za pomocą kodu bonusowego! Dzięki niemu uzyskasz inne przywileje takie jak darmowe zakłady czy dodatkową gotówkę na start. Zapomnienie o wpisaniu kodu nagrody to prawdziwy błąd amatora, nie pozwól, aby tak się stało! Oczywiście czasami nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego, aby otrzymać bonus, ale nie możesz po prostu założyć, że jest on zawsze dokładnie sprawdzany. Warto jest na przykład poświęcić chwilę jednemu z tych bukmacherów, którym każdy bukmacher online chciałby być - czyli STS!

RejestracjaW rzeczywistości nie musisz stosować żadnej określonej filozofii podczas rejestracji w firmie bukmacherskiej STS. Dla nas wystarczą obywatele Polski powyżej 18 roku życia (obywatele innych krajów nie mają prawa obstawiać w legalnych firmach bukmacherskich) i mają komputer z dostępem do internetu. Następnie wejdź na stronę sts.pl i kliknij "Załóż konto". Bukmacher STS wymagają od nas podania następujących danych, takich jak imię i nazwisko, nazwisko, numer konta, numer telefonu i PESEL. Następnie musimy przesłać zeskanowaną kopię dowodu osobistego lub innego dokumentu i czekać na weryfikację danych. Od teraz możesz zacząć używać STS do obstawiania w ciągu minuty bez czekania na weryfikację danych i skanowanie dowodu tożsamości - tyle czasu zajmuje rejestracja tymczasowego konta. Szybki proces rejestracji wymaga tylko dwóch kroków: Aby zakończyć pełną rejestrację w trzecim kroku, musisz wysłać zeskanowaną kopię dokumentu (np. Dowód osobisty). Aby założyć konto tymczasowe (bo chcesz założyć konto tymczasowe), musisz podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Po zweryfikowaniu adresu e-mail podanego przez klienta konto zostanie otwarte natychmiast. W celu pełnej rejestracji konta konieczne jest przesłanie dowodu osobistego do firmy bukmacherskiej STS w celu zeskanowania.