pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 885

Mróz groźny dla urządzeń wodociągowych

RPWiK Tychy S.A. zwraca się do swoich kontrahentów o zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe zabezpieczenie urządzeń pomiarowych przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych

W związku ze zbliżającym się zagrożeniem wynikającym z niskich temperatur, dla niezawodnego funkcjonowania wodomierzy głównych, przyłączy i wewnętrznych instalacji wodociągowych, RPWiK Tychy S.A. zwraca się do swoich kontrahentów o zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe zabezpieczenie urządzeń pomiarowych przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych, zwłaszcza gdy urządzenia te znajdują się w nieogrzewanych pomieszczeniach. Powyższe działania pozwolą uniknąć awarii tych urządzeń.

Awarie infrastruktury wodociągowej będącej w eksploatacji RPWiK Tychy S.A. należy zgłaszać do Dyspozytora RPWiK Tychy S.A. tel. 32 325 70 00 lub całodobowy, bezpłatny numer Pogotowia - 994.

BM / pless.pl
źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.