pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 grudnia 2020
  • 22 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5093

Nowa dostawa świeżych jodeł prosto z Danii - zapraszamy!

Artykuł sponsorowany:

Właśnie rozładowaliśmy dostawę świeżych jodeł prosto z Danii. Już dziś zakupić możesz świeżą choinkę i cieszyć się nią jeszcze długo po Świętach Bożego Narodzenia. Choinki Lukas zapraszają codziennie od 8.00-18.00.

Choinki Lukas


Firma Choinki Lukas od ponad 10 lat zajmuje się uprawą jodły kaukaskiej (Abies Nordmanniana), a jej plantacje znajdują się w północnych rejonach Danii, do których właściciel ma wyłączność. Wieloletnie doświadczenie w uprawie choinek, staranność i metodyczne podejście do pielęgnacji powoduje, że jakość drzewek doceniana jest w Polsce i Europie.

Oferujemy sadzonki jodły kaukaskiej w różnych klasach i rozmiarach od 1 metra do 7 metrów. Drzewka te są najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na charakterystyczny kształt i zabarwienie. Jodły wycinane są ręcznie piłami, dbamy o to, żeby zawsze prawidłowo okrzesać ich dolne gałązki.

Jodły kaukaskie są najbardziej wytrzymałe ze wszystkich drzewek bożonarodzeniowych. Igły zasychają i nie opadają, w związku z tym jodła może stanowić ozdobę przez wiele tygodni. Jest ceniona ze względu na swoją trwałość oraz walory estetyczne - szlachetny wygląd. Ponadto igły są elastyczne, miękkie i nie kłują, więc sprawdzają się w domach z małymi dziećmi. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego polecana jest alergikom.

Uwaga!
Ceny choinek już od 35 zł.


Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego drzewka Bożonarodzeniowego, które z pewnością nada świątecznego klimatu w Państwa domach.

Choinki Lukas - Szendera 2019


Choinki Lukas - Szendera 2019


Godziny otwarcia:
  • codziennie od 8.00-18.00


Adres:
[uli]Plac Firmy Szendera - Pszczyna ul. Męczenników Oświęcimskich 43 (przy drodze Pszczyna-Ćwiklice)
Autokomis Soloch - Goczałkowie ul, Borowinowa 19

--
"Lukas"
Łukasz Witosz
Adres: ul. Męczenników Oświęcimskich 43
Telefon: +48 728 363 119
E-mail: biuro@choinki-lukas.pl
www.choinki-lukas.pl