pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2006
  • wyświetleń: 2850

Goczałkowice: Nabór do klasy sportowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Nie tylko przed gimnazjalistami wybór nowej szkoły, również szóstoklasistów czekają egzaminy i wybory nowych szkół. Z propozycją i to całkiem nową wychodzi Gimnazjum w Goczałkowicach Zdroju, które otwiera klasę o profilu sportowym ze specjalizacją: zespołowe gry sportowe.

Jeśli jesteś szóstoklasistą a Twoją pasją jest sport możesz spróbować swoich sił i powalczyć o miejsce w szkole i w tej właśnie klasie. Warunki, które należy spełnić to przede wszystkim pisemna zgoda rodziców, zaliczenie testów sprawnościowych, które odbędą się już 10 i 11 kwietnia, pozytywne wyniki badań lekarskich oraz dobre wyniki w nauce.

Zainteresowani ofertą szkoły powinni skontaktować się z sekretariatem pod numerem telefonu (032) 212 71 89, gdzie uzyskają szczegółowe informacje oraz otrzymają potrzebne formularze.

A.O. / pless.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj