pless.pl

Wiadomości

  • 7 grudnia 2020
  • wyświetleń: 8130

Nowy sklep rowerowy Bike Atelier w Pszczynie, pasjonaci zapraszają

Artykuł sponsorowany:

Już dziś otwieramy w Pszczynie nowy profesjonalny sklep rowerowy sieci Bike Atelier. Warto go odwiedzić nie tylko ze względu na produkty najlepszych rowerowych marek, ale także dla prowadzących sklep - pasjonatów z klubu kolarskiego UKS Avatar. Dodatkowo w pierwszym tygodniu po otwarciu przy zakupie roweru każdy otrzyma bon o wartości 100 zł.

Bike Atelier
Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie · fot. materiały prasowe


- Mamy nadzieję że atmosfera stworzona przez pasjonatów i osoby związane z mechaniką rowerową przyciągnie oraz spełni wymagania klientów, a w rezultacie przyczyni się do rozwoju turystyki rowerowej oraz sportu w naszym regionie - mówi Rafał Sekta, doświadczony trener kolarstwa i zawodnik z bogatym kolarskim stażem, w okolicach Pszczyny i nie tylko. Znany jest z prowadzenia klubu UKS Avatar i wychowywania młodych adeptów kolarstwa.

Rafał Sekta już w poniedziałek, 7 grudnia zadebiutuje w nowej roli. Tego dnia w Pszczynie na ul. Bielskiej 38a zostanie otwarty nowy profesjonalny sklep rowerowy Bike Atelier, który będzie prowadził wraz z innymi zaufanymi pasjonatami dwóch kółek. Liczący ponad 183 m2 sklep będzie już 19. punktem tej sieci w Polsce. Jej znakiem rozpoznawczym jest dostępność produktów czołowych marek, a także profesjonalny serwis rowerowy i fachowa pomoc.

Bike Atelier
Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie · fot. materiały prasowe


- Chcemy ułatwić życie naszym klientom z okolic Pszczyny, by nie musieli dojeżdżać do oddalonych od nich sklepów Bike Atelier, a także wszystkim pozostałym osobom z tych stron poszukującym dobrego sklepu rowerowego. Dzięki sklepowi na ul. Bielskiej 38a mogą szybko uzyskać fachową pomoc i kupić dobre produkty znanych rowerowych marek - mówi Aleksander Zając, menedżer sieci profesjonalnych sklepów rowerowych Bike Atelier. Jego zdaniem prowadzący nowy sklep będą jego niezaprzeczalnym atutem.

Bike Atelier
Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie · fot. materiały prasowe


- To pasjonaci rowerów, którzy z powodzeniem dowodzą szkółką kolarską. Na bazie własnych doświadczeń wiedzą, czego potrzebuje każdy rowerzysta, zarówno ten sportowo usposobiony, jak i użytkownik rekreacyjny.

Komfortowe zakupy i znane markiDo odwiedzenia sklepu w Pszczynie mogą zachęcić nie tylko odpowiedzialni za niego kolarscy pasjonaci, ale także sama marka Bike Atelier, która w różnych częściach w Polsce wielu rowerzystom kojarzy się z godnymi zaufania produktami, fachowym serwisem rowerowym i wysokim poziomem obsługi.

- Zapewniamy dostępność sprawdzonych produktów i możliwość pełnego wyposażenia na miejscu roweru i rowerzysty. W Pszczynie dostępne będą miejsca parkingowe dla klientów, a zakupy będzie można robić bardzo komfortowo - zapowiada Aleksander Zając.

Wiodącą marką rowerów będzie w sklepie Merida. W październiku br. jeden z czołowych producentów rowerów na świecie wprowadził w Polsce rozszerzoną gwarancję, co dodatkowo może zachęcić do znalezienia w Pszczynie roweru Merida dla siebie. W sklepie będzie można kupić także solidne rowery M_Bike projektowane przez zespół Merida Polska oraz cenione rowery dziecięce Puky. Na Bielskiej 38a czekać będzie również bogaty wybór części, akcesoriów, ogumienia i odzieży rowerowej uznanych producentów. Należą do nich m.in. Shimano, Uvex, Maxxis, CST, Northwave, Sportful, Controltech, Bryton, Prologo, Elite, Sigma, Knog, Finish Line czy Topeak.

Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie
Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie


To nie wszystko, wkrótce w nowym sklepie Bike Atelier będzie można także sprawdzić wybrane produkty przed zakupem. - Pojawią się testowe rowery elektryczne i testowe siodełka Prologo, które będzie można dobrać na podstawie indywidualnych pomiarów w zaawansowanym systemie dopasowania MyOwn. Będą dostępne również testowe komputery rowerowe Bryton, a w niedalekiej przyszłości udostępnimy również trenażer. Zależy nam na tym, żeby klienci mogli przez zakupem zweryfikować działanie i jakość tych produktów - tłumaczy menedżer sieci Bike Atelier.

Fachowa pomoc i przyjemność z jazdyJeśli prowadzenie sklepu rowerowego można pod pewnymi względami porównać z prowadzeniem klubu kolarskiego, klienci pszczyńskiego sklepu będą w dobrych rękach.

- Powstaje on dzięki zaangażowaniu ludzi pasjonujących się sportem i turystyką rowerową. Osoby te na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą, prowadząc klub kolarski UKS Avatar, który z roku na rok rośnie w siłę, wychwytuje i kształci nowe talenty - podkreśla Rafał Sekta.

Obecnie w klubie tym trenuje około trzydziestu młodych sportowców z powiatu pszczyńskiego i nie tylko. I to jak trenuje! - W 2020 roku klub zdobył pierwsze miejsce w całorocznej klasyfikacji klubowej na Śląsku, wychował mistrza Polski na szosie w kategorii junior młodszy, mistrzynię Polski na szosie w kategorii żakinia, wicemistrzynię Polski w konkurencji BMX oraz wicemistrzowską drużynę w kategorii junior młodszy - wylicza trener UKS Avatar.

Bike Atelier
Bike Atelier - nowy sklep i serwis rowerowy przy ul. Bielskiej w Pszczynie · fot. materiały prasowe


Na jego cenne wskazówki z pewnością mogą liczyć także klienci nowego sklepu Bike Atelier w Pszczynie, niezależnie od tego, czy mają ambicje sportowe, czy po prostu chcą się dobrze czuć na rowerze.

- Rower przede wszystkim powinien sprawiać przyjemność. Jestem przekonany, że na Bielskiej 38a będzie można uzyskać odpowiednią pomoc, by przyjemność z jazdy była wielka. Zapraszamy już 7 grudnia, najlepiej przekonać się o tym samemu - podsumowuje Aleksander Zając.

Bike Atelier - Pszczyna, ul. Bielska 38aBike Atelier
Bike Atelier - Pszczyna, ul. Bielska 38a · fot. materiały prasowe