pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1493

Zostań wolontariuszem w rodzinie zastępczej

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej poszukuje osób chętnych do pomocy w nauce dzieciom z rodzin zastępczych.

Wolontariuszem może zostać każdy, nie tylko osoby dorosłe, ale także młodzież chętna do pomocy. - Poszukujemy kandydatów cierpliwych, dyspozycyjnych i gotowych do pracy z dziećmi - mówi Katarzyna Motyka, kierownik Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Pszczynie i dodaje, że wolontariat to nie tylko pomaganie innym, ale także zdobywanie cennego doświadczenia.

Wolontariusze będą wspierać rodziny zastępcze i dzieci umieszczone w rodzinnej pieczy zastępczej. Pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do sprawdzianów oraz nadrabianie zaległości szkolnych - to główny zakres pomocy. Mile widziane są także osoby, które pomogą w zorganizowaniu czasu wolnego dzieciom.

Osoby zainteresowane wolontariatem mogą zgłaszać się w siedzibie Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Pszczynie (ul. Wiśniowa 2A) bądź kontaktując się telefonicznie pod numerem tel. 32 449 35 14.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.