pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 grudnia 2020
  • 7 grudnia 2020
  • wyświetleń: 24145

Zuzanna Piech ze Studzienic wygrała odcinek Szansy na sukces!

Wspaniała wiadomość! Zuzanna Piech ze Studzienic wygrała wyemitowany w niedzielę, 6 grudnia odcinek Szansy na sukces!

Zuzanna Piech wygrała odcinek Szansy na sukces! - 06.12.2020 · fot. Studzienice - sołectwo gminy Pszczyna


Gościem mikołajkowego wydania programu była grupa Pectus. Uczestnicy zaśpiewali największe przeboje zespołu. Zuzanna Piech wykonała utwór "Szkoła marzeń" i okazała się najlepsza! Niebawem wystąpi w finale programu - będzie rywalizować o udział w koncercie Debiuty na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Występ możecie obejrzeć na: fb.watch/2cYOzu6n5K/

Zuzanna Piech to uczennica Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. 17-letnia mieszkanka Studzienic to także wieloletnia uczestniczka zajęć wokalnych Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczynała pod opieką Justyny Masny. W ostatnich latach była podopieczną Ewy Chlebek oraz Moniki Mendrok-Miki.

Wokalistka odniosła wiele sukcesów. Największym z nich było zwycięstwo podczas XIV edycji Konkursu Piosenki Poetyckiej "Sentymenty". W listopadzie 2018 roku podczas pszczyńskich sentymentów zaśpiewała utwór "Życzenia z całego serca" przy akompaniamencie Ewy Chlebek.

Zuzanna jest wokalistką rockowego zespołu Ezer, której członków połączyła miłość do tworzenia autorskiej muzyki.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.