pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 753

Popularne operacje i zabiegi plastyczne - jakie się do nich zaliczają i czy warto się na nie decydować?

Materiał partnera:

Operacje plastyczne są coraz popularniejsze także w Polsce. Wielu z nas decyduje się na nie, żeby wyglądać korzystniej, ale również lepiej poczuć się samemu ze sobą. Na co warto zwrócić uwagę, jeżeli chcemy poddać się korekcji urody?

1. Zabieg i operacja plastyczna - jakie są jej cele?
2. Popularne operacje plastyczne - na które najczęściej się decydujemy?
3. Co zrobić zanim zdecydujemy się na zabieg?

Zabieg i operacja plastyczna - jakie są jej cele?


Chęć poprawy wyglądu lub jakiegoś elementu naszej fizjonomii kryje się obecnie praktycznie w każdym z nas. Nie bez winy są tutaj niedoścignione kanony piękna promowane w mediach, jednak wiele osób posiada takie skryte marzenie nawet bez "interwencji" z zewnątrz. Jednocześnie dzięki rozwojowi medycyny, zarówno tej klasycznej jak i estetycznej jesteśmy w stanie poprawiać coraz więcej niedoskonałości, a także robić to lepiej, mniej inwazyjnie i z długotrwałym efektem. Warto również zauważyć, że nie zawsze zabieg czy operacja plastyczna ma na celu jedynie poprawę wyglądu. Czasem razem z estetyką idzie także ułatwienie funkcjonowania na co dzień. Taki efekt możemy osiągnąć na przykład dzięki labioplastyce: https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/labioplastyka/.


Popularne operacje plastyczne - na które najczęściej się decydujemy?Ponieważ twarz jest najbardziej reprezentatywną częścią naszego ciała, wiele popularnych zabiegów skupia się właśnie na tym obszarze. Często poddajemy się korekcji nosa, powiększamy usta czy wybieramy zabieg otoplastyki: https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/otoplastyka-korekcyjna-plastyka-uszu/ czy blepharoplastyki, czyli korekcję powiek, dzięki której nie wyglądają one na wiecznie zmęczone: https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/blepharoplastyka-plastyka-powiek/. Kolejną częścią ciała często obieraną za cel są piersi, a także podskórna tkanka tłuszczowa której również wielu z nas chciałoby się pozbyć. Wszystkie te zabiegi mogą przynieść bardzo dobre efekty, jeżeli zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób, z użyciem najlepszej jakości narzędzi i zachowaniem odpowiednich standardów.

Co zrobić zanim zdecydujemy się na zabieg?Jeżeli chcemy poprawić swój wygląd, w pierwszej kolejności powinniśmy skonsultować się z lekarzem. Ten będzie w stanie doradzić nam, czy zabieg jest możliwy i przede wszystkim potrzebny, a także zleci niezbędne badania, które pozwolą ocenić nasz aktualny stan zdrowia. Czasem zanim poddamy się skalpelowi, będziemy musieli uporać się z wynikami badań czy różnymi chorobami. Warto też dowiedzieć się, czy konkretna procedura nie będzie wymagała od nas rekonwalescencji.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.