pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2486

[FOTO] Frezują asfalt na DW 933 w Miedźnej

Rozpoczął się drugi etap remontu skrzyżowania DW 933 z ul. Wiejską w Miedźnej i Grzawie. Do poniedziałku wykonawca położy nowe warstwy asfaltu.

Frezują asfalt na DW 933 w Miedźnej - 12.2020 · fot. PZD Pszczyna


Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie, w piątek rozpoczęły się prace związanie z frezowaniem ok. 200-metrowego odcinka drogi wojewódzkiej od skrzyżowania w kierunku Pszczyny. Na sobotę i poniedziałek zaplanowano układanie warstw asfaltu. W związku z pracami mogą występować utrudnienia w ruchu. Drogowcy odtworzą również oznakowanie poziome oraz wykonają pozostałe roboty towarzyszące.

Zadanie za ponad 145 tys. zł wykonuje wybrana w przetargu firma Auto-Trans Asfalty z Gierałtowic.

Przypomnijmy, że niedawno zakończył się pierwszy etap prac. Zarząd Województwa Śląskiego na remont skrzyżowania przy Urzędzie Gminy w Miedźnej zabezpieczył 420 tys. zł, ale zgodnie z umową wydatkowano na ten cel ok. 230 tys. zł.

- Władze województwa przychyliły się do naszej prośby i oszczędności po przetargu mogliśmy przeznaczyć na realizację dalszego remontu drogi wojewódzkiej w Miedźnej - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński. Prace zleca i nadzoruje Powiatowy Zarząd Dróg.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.