pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2020
  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2692

Będą kontynuowane prace na ul. Topolowej w Miedźnej

4 grudnia rozpocznie się remont kolejnego odcinka ul. Topolowej w Miedźnej. Końcem listopada Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie przekazał wykonawcy plac budowy.

Ulica Topolowa w Miedźnej · fot. Powiat


W piątek rozpocznie się remont nawierzchni jezdni na ul. Topolowej w Miedźnej. Prace prowadzone będą na ok. 600-metrowym odcinku drogi powiatowej od wcześniej wyremontowanego fragmentu jezdni w kierunku Pszczyny.

Wykonawcą robót będzie wyłoniona w przetargu firma Drogród z Ćwiklic. Zadanie pochłonie ok. 170 tys. zł i w całości zostanie sfinansowane z budżetu powiatu pszczyńskiego.

- To nie pierwsze prace wykonywane na tym terenie. W rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Topolowej w Miedźnej wyremontowaliśmy przepust drogowy wraz z rowami oraz przebudowaliśmy ok. 270-metrowy odcinek drogi - mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego i dodaje, że łączny koszt przeprowadzonych wcześniej prac wyniósł blisko 300 tys. zł.

Na czas prowadzenia robót bitumicznych droga będzie nieprzejezdna. Wykonawca na realizację zadania ma czas do połowy grudnia.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.