pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2020
  • wyświetleń: 945

Pawłowice przygotowane do zimy. Ważne numery telefonów

Choć do kalendarzowej zimy jeszcze trzy tygodnie, już dało się odczuć pierwsze przymrozki i opady śniegu. Nie wiązało się to z koniecznością odśnieżania dróg, ale firmy wyłonione w przetargu, od początku listopada są w pełnej gotowości.

Umowa z wykonawcami skonstruowana jest tak, że gmina płaci za faktycznie wykonanie czynności, a nie za samą gotowość do akcji odśnieżającej. Jest to możliwe dzięki czujnikom GPS, w które wyposażone są pługi. Po zakończeniu sezonu odśnieżania firmy zobowiązane są również do usunięcia wszelkich materiałów użytych podczas odśnieżania. Zimowe pogotowie służb będzie czynne do połowy kwietnia.

W razie trudności związanych z odśnieżaniem należy kontaktować się z Urzędem Gminy Pawłowice, w godzinach pracy (tel. 32 47 56 300), natomiast w pozostałych godzinach zgłoszenia przyjmują sołtysi. Poniżej wykaz wykonawców obsługujących akcję zima 2020/2021 oraz wykaz telefonów sołtysów.

wykaz wykonawców obsługujących akcję zima 2020/2021

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.