pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2020
  • 8 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2555

29. Finał WOŚP w Pszczynie w wersji online! Będzie sporo muzyki!

"Finał z głową" - takie jest hasło przewodnie 29. Finału WOŚP. 10 stycznia 2021 roku Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Zespół HURT
Zespół HURT · fot. Maciej Kurowicki


Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku z zebranych środków wspiera szpitale i inne placówki w całej Polsce. Do naszego powiatu pieniądze te trafiają w postaci najnowocześniejszego sprzętu. Od pierwszego Finału wartość tych urządzeń medycznych wyniosła już 1 623 806,18 zł! Warto więc wrzucać do puszek naszych wolontariuszy, gdyż może to pomóc małym pacjentom z naszej najbliższej okolicy. A szczegółowe informacje o przekazanych sprzętach można znaleźć na stronie: www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet - wystarczy z menu po lewej stronie wybrać Pszczynę.

Pszczyński Finał odbędzie się w tym roku wyjątkowo w formie transmisji on-line, a jeśli obostrzenia związane z pandemią koronawirusa pozwolą, wydarzenie będzie udostępnione również publiczności na sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury lub na pszczyńskim Rynku!

Wszystko rozpocznie się już w sobotę, 9 stycznia od niespodzianki, którą zaprezentuje Stowarzyszenie "Take tam" im. Artystów Międzywojnia, a niedzielny Finał będzie wypełniony muzyką. Na scenie pojawią się uczniowie Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless" pod kierunkiem Barbary Brody-Malon oraz zespoły: now (Pszczyna), White Deer (Strumień, drugie miejsce podczas Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko w 2020 roku), VHS (Gniezno) oraz doskonale wszystkim znamy zespół HURT z Wrocławia.

Między występami artystów odbędą się licytacje na rzecz WOŚP, a imprezę poprowadzi niezastąpiony Paweł Przybyła.

Organizatorem Finału jest Pszczyńskie Centrum Kultury, Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz Urząd Miejski w Pszczynie, przy współudziale Stowarzyszenia "Take tam..." im. Artystów Międzywojnia oraz Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.