pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 4113

[FOTO] Udany Kiermasz dla Maciusia. Zabrakło ciast i grochówki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

W niedzielę, 29 listopada w Studzienicach odbył się kolejny kiermasz ciast dla Maciusia Cieślika - dwulatka z Jankowic chorującego na rdzeniowy zanik mięśni. Była też strażacka grochówka, ale szybko zniknęła!

Kiermasz ciast i grochówki dla Maciusia w Studzienicach - 29.11.2020 · fot. Natalia Modrzewska


Strażacka grochówka przygotowana przez OSP Studzienice rozeszła się już po 20 minutach od rozpoczęcia kiermaszu! Z kolei chętnych na ciasta było tak dużo, że już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży wyczerpał się cały zapas. Na szczęście dzięki ekipie Bohaterów Maciusia przyjechały dostawy z innych trwających jednocześnie kiermaszy na rzecz (nie) Małego Wojownika - z Frydku i Tychów. Wsparcia udzieliła też Piekarnia Brzęczek. Organizatorzy dziękują za uratowanie sytuacji oraz za każdą złotówkę, która trafiła na konto Maciusia!

W niedzielę kiermasz odbył się też w Goczałkowicach-Zdroju, zaś dzień wcześniej charytatywna sprzedaż ciast trwała w Mysłowicach, Woli oraz Mizerowie.

Maciusia możemy w każdej chwili wesprzeć poprzez zbiórkę na siepomaga.pl:

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj