pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 822

Cyber Monday a Black Friday

Materiał partnera:

Cyber Monday i Black Friday to dni, w których można liczyć na największe promocje w ciągu całego roku. Czym różni się Cyber Monday od Black Friday? Kiedy rabaty są największe? Dzięki informacjom zawartym w naszym artykule już wkrótce zrobisz naprawdę udane zakupy!

Cyber Monday a Black Friday


Różnice między Cyber Monday a Black FridayZarówno Black Friday, jak i Cyber Monday to świetne okazje, aby korzystać z rabatów i upustów cenowych. Czym wobec tego różnią się te dwa dni wielkich wyprzedaży?

Cyber Monday dotyczy przede wszystkim sklepów internetowych. Nie oznacza to, że w Black Friday nie znajdziemy zniżek na zakupy online. Teoretycznie Czarny Piątek powinien dotyczyć wyłącznie stacjonarnych placówek, jednak w praktyce sklepy online również już wtedy startują ze specjalnymi ofertami.

Czy zatem w Cyber Monday nie czeka nas nic wyjątkowego? Wręcz przeciwnie. Sklepy bardzo często przygotowują na ten dzień zupełnie inne, nowe promocje. Dlatego warto na bieżąco śledzić ofertę. Jeśli nie kupimy wymarzonych produktów w piątek, może się okazać, że uda nam się załapać na świetną promocję w poniedziałek!

Nie możesz już doczekać się zakupowego szaleństwa? Już coraz mniej dni dzieli nas od Cyber Monday i Black Friday 2020. Kiedy pora wybrać się na zakupy? Odpowiedź w następnym akapicie!

Black Friday i Cyber Monday - kiedy szykować się na zakupowe szaleństwo?Black Friday wypada zawsze w czwarty czwartek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia. W tym roku Amerykanie będą świętować w gronie rodziny 26 listopada. Oznacza to, że Czarny Piątek przypada na 27 listopada.

Z kolei Cyber Monday 2020 będzie trzy dni po Black Firday, czyli 30 listopada. Zarówno podczas Cyber Monday, jak i Black Friday, warto polować na elektronikę, kosmetyki, książki, a także na obuwie i zabawki dla dzieci. Zwłaszcza że wraz z Czarnym Piątkiem rozpoczyna się sezon na zakupy bożonarodzeniowe.

Black Week - przedłużenie akcji promocyjnychJak się okazuje, wyprzedaże nie kończą się na Cyber Monday. Wiele sklepów decyduje się przedłużyć akcje promocyjne na cały tydzień. Tzw. Black Week oznacza, że rabaty i obniżki będą obowiązywać jeszcze przez kilka następnych dni.

Dzięki Black Week będziemy mieć więcej czasu na podjęcie decyzji. Jednak nie odkładajmy zakupu wymarzonych produktów na ostatnią chwilę, ponieważ ilość asortymentu może być ograniczona. Cieszmy się promocjami, ponieważ w żadnym innym dniu nie można liczyć na tak atrakcyjne upusty cenowe!