pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2020
  • wyświetleń: 1349

Składamy życzenia na 3. urodziny Maciusia i bijemy rekord!

Za nami:

Marzysz o tym, by wziąć udział w ustanowieniu rekordu? Właśnie masz szansę to zrobić! Ustanawiamy Rekord Polski na najwięcej życzeń opublikowanych w formie komentarza na Facebooku w ciągu 1 miesiąca. Jednocześnie pomagamy Maciusiowi Cieślikowi choremu na SMA i epilepsję. 22 grudnia Maciuś Cieślik będzie obchodził swoje 3. urodziny. Złóż życzenia i wesprzyj zbiórkę!

3 urodziny maciusia


O co chodzi w akcji Prezent życia na 3 urodziny Maciusia?  • Ustanawiamy Rekord Polski na najwięcej życzeń opublikowanych w formie komentarza na Facebooku w ciągu 1 miesiąca. Rekordowa akcja rozpocznie się 22 listopada i potrwa do 22 grudnia. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym czasie opublikuje życzenia dla Maciusia na dedykowanym wydarzeniu na platformie społecznościowej Facebook.
  • W terminie 22 listopada - 22 grudnia złóż Maciusiowi życzenia urodzinowe na stronie wydarzenia na Facebooku - link znajduje się tutaj - kliknij,
  • Jeżeli chcesz możesz dołączyć do życzeń zdjęcie lub nagranie,
  • Spraw, by Maciuś otrzymał na 3 urodziny najwspanialszy prezent w życiu. Taki, o którym najbardziej marzy. Podarujmy mu terapię genową!


22 grudnia Maciuś Cieślik będzie obchodził swoje 3 urodziny. Chłopiec z Jankowic jest chory na rdzeniowy zanim mięśni (SMA1) i epilepsję. Jedyną szansą na normalne życie jest dla niego terapia genowa. Zolgensma, zwana najdroższym lekiem świata kosztuje 9,5 miliona złotych. Od czerwca Maciuś zbiera pieniądze na leczenie.

W październiku świat Maciusia załamał się. Zmieniono kryterium podania terapii genowej. Otrzymają ją dzieci, których waga nie przekroczy 13,5 kg. Maciuś waży 13,1 kg. Zostało niespełna 0,5 kilograma szansy... Maciuś chce żyć i być jak inne dzieci. Spełnijmy jego marzenie!

Więcej informacji o biciu rekordu na: biurorekordow.pl/.../prezent-zycia-na-3-urodziny.../

Urodzinowa skarbonka Maciusia:Organizatorzy: Biuro Rekordów i Bohaterowie do boju-dla Maciusia.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.