pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2020
  • wyświetleń: 1025

Zimowe utrzymanie dróg i Parku Zdrojowego w Goczałkowicach

Wiemy już, która firma będzie odpowiadać za zimowe utrzymanie dróg w Goczałkowicach-Zdroju, a która za alejki w Parku Zdrojowym.

odśnieżanie, zimowe utrzymanie dróg
Zimowe utrzymanie dróg · fot. materiały prasowe / UG Goczałkowice


Rozstrzygnięty został przetarg na "Zimowe utrzymanie dróg gminnych wraz z infrastrukturą oraz Parku Zdrojowego na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój wraz z pozimowym uprzątnięciem dróg i alejek parkowych z materiałów użytych do zwalczania śliskości", ogłoszony przez Administrację Zasobów Komunalnych na sezon 2020/2021.

O drogi gminne, parkingi i chodniki do 15 kwietnia będzie dbać Zakład Ogólnobudowlany i Czyszczeniowy Marcin Chudek z Goczałkowic-Zdroju. Telefon kontaktowy: 603 779 645.

Utrzymanie alejek i mostków w Parku Zdrojowym w tym samym czasie będzie zadaniem firmy F.U.H. M&S BRUK Michał Szczygieł, Szymon Zieleźnik s.c. z Goczałkowic-Zdroju. Telefon: 506 861 751.

Zgłoszenia dotyczące zimowego utrzymania dróg gminnych i Parku Zdrojowego można zgłaszać również do Administracji Zasobów Komunalnych w Goczałkowicach-Zdroju - tel. 32 212 70 21 (w godzinach pracy AZK).

Umowy z wykonawcami obejmują usuwanie śniegu, błota pośniegowego, zasp, zapobieganie oraz likwidowanie śliskości zimowej powstałej na skutek gołoledzi, lodowicy, śniegu, szadzi, szronu i oblodzenia, a także pozimowe oczyszczenie dróg, parkingów, chodników oraz alejek parkowych i mostków z materiałów użytych do zwalczania śliskości zimowej.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój jest odpowiedzialny Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie - tel. 501 716 376, 32 212 80 68.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.