Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 73556

[FOTO] Tragiczny wypadek na DK-1. Jedna osoba nie żyje, trzy ranne!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór na DK-1 w Kobiórze (573km). Około godziny 22.10 na pasie w stronę Pszczyny samochód dostawczy uderzył w pojazd służby drogowej którego pracownicy przygotowywali się do prac porządkowych. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek na DK-1 w Kobiórze - 23.11.2020 · fot. sid / pless.pl


Według wstępnych ustaleń policjantów, 54-letni mężczyzna z Czechowic-Dziedzic kierujący samochodem Renault Master, jadąc w kierunku Pszczyny, najechał na stojący i oświetlony światłami ostrzegawczymi pojazd służby drogowej - Fiata Ducato. W wyniku zderzenia oba samochody znalazły się w przydrożnym rowie.

Kierujący Renault Masterem z plandeką po wypadku był zakleszczony we wraku i nie dawał żadnych oznak życia. Przybyli na miejsce strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili poszkodowanego i wspólnie z ratownikami medycznymi próbowali przywrócić funkcje życiowe rannego. Bezskutecznie. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W wypadku niegroźnie ranni zostali także drogowcy - kierowca oraz dwaj pasażerowie. Utrudnienia na drodze trwały do godzin porannych. Policjanci z Wydziału Kryminalnego, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają teraz okoliczności zdarzenia.

BM, sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj