pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 2092

W Woli stanie wielkie serce na nakrętki. Pomagamy Maciusiowi!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Również w Woli może stanąć wielkie serce na plastikowe nakrętki. Środki z ich sprzedaży trafią na konto Maciusia Cieślika, który choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. W przyszłości serce posłuży do zbiórki nakrętek na rzecz innych potrzebujących! Trwa internetowa zbiórka na zakup pojemnika.

Serce "Maciuś" dla Woli - akcja charytatywna
Zbieramy na kosz w kształcie serca, do którego mieszkańcy wrzucą plastikowe nakrętki · fot. Klub Konfederacji Miedźna


Wszystko zaczęło się w sierpniu tego roku w Pszczynie, kiedy inicjatorka akcji z OSK3 podjęła się realizacji projektu pomocy dla Maciusia, stawiając wielkie serce przed ośrodkiem szkolenia kierowców.

- Jako radny Gminy Miedźna zdecydowałem się pójść za ciosem i zorganizować zbiórkę na zakup kosza w kształcie serca na nakrętki, które będzie znajdowało się w Woli. Patronem wielkiego wolańskiego serca zostaje Maciuś Cieślik - mówi Łukasz Banaś, inicjator zbiórki.

W akcję w Woli zaangażowało się już więcej osób - m.in. restauracja Bacówka, która przetransportuje zebrane nakrętki do Pszczyny.

Starań o zakup charytatywnego serca podjęło się również niezależne stowarzyszenie "Na Własną Rękę" w miejscowości Miedźna, czy radny Michał Przewoźnik, który zorganizował zrzutkę na serce dla miejscowości Góra. Do pojemnika będzie można wrzucać nakrętki, a środki z ich sprzedaży wesprą akcje charytatywne. Obecnie celem jest pomoc (nie)Małemu Wojownikowi Maciusiowi.

Na pojemnik w kształcie serca można zrzucać się pod linkiem: zrzutka.pl/w5jv7h.

Akcję wspierają sympatycy Konfederacji z gminy Miedźna.

Siła w jedności, a jedność w pomocy!

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj