pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 943

Ankieta pomoże w zdiagnozowaniu problemów społecznych

W związku z przygotowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Suszec na lata 2021 - 2026, która będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju gminy na kolejne lata w zakresie rozwiązywania problemów społecznych, Urząd Gminy zwraca się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże w zdiagnozowaniu problemów społecznych występujących na jej obszarze.

- Aby trafnie określić cele i zadania do realizacji potrzebna jest współpraca całej społeczności gminy. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym i wypełnienie ankiety, dzięki której poznamy państwa opinie i potrzeby - zachęcają urzędnicy.

Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się na stronach internetowych Urzędu Gminy Suszec oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suszcu. Można go znaleźć także docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnEZr1JRj1sgCGCELovGqt1ElaetJDDAAFzgN0irRjK8Dg_w/viewform.]tutaj[/url].

BM / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.