pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 2760

Odzież i środki ochrony osobistej dla Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

Burmistrz wspólnie z przedstawicielami Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej w Pszczynie przekazał Kulejącym Aniołom z Piasku odzież i środki ochrony osobistej. To spora pomoc dla placówki, z której korzysta około 100 podopiecznych.

Burmistrz przekazał prezenty dla Domu Kulejących Aniołów
Burmistrz przekazał prezenty dla Domu Kulejących Aniołów - 13.11.2020 · fot. UM Pszczyna


- Dom Kulejących Aniołów od zawsze pełen jest serca, dobrych emocji i życzliwości. Towarzyszą temu zaangażowanie i mnóstwo pracy, którą w prowadzenie placówki wkładają opiekunowie. To ważne, żeby w dobie koronawirusa wspierać również takie miejsca - mówi Dariusz Skrobol.

W piątek burmistrz wspólnie z zastępcą burmistrza Barbarą Sopot-Zembok oraz przedstawicielami PIK Sp. z o.o. w Pszczynie przekazał Domowi Kulejących Aniołów w Piasku środki ochrony osobistej, między innymi: maseczki, rękawiczki oraz płyn dezynfekcyjny. Podobnie jak w poprzednich latach ofiarowana została także odzież.

Radości z takiego prezentu dla podopiecznych nie kryje Krystyna Fuławka, przewodnicząca pszczyńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. - Każda pomoc jest cenna. Bardzo dziękujemy panu burmistrzowi, pani burmistrz i darczyńcom za pomoc, że zawsze o nas pamiętają - mówi. - Takie wizyty nas uskrzydlają. Świadomość wspólnoty i wzajemnego wsparcia dodaje nam sił. Dzięki temu niezmiennie podchodzimy do każdego dnia z uśmiechem i optymizmem - dodaje.

Placówka mieści się w Piasku przy ulicy Dworcowej. Została otwarta w styczniu 2018 roku. Korzysta z niej około 100 podopiecznych.

Loading...

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj