pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 listopada 2020
  • 3 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2897

Czas na wymianę opon! Umów się i odbierz 5L płyn zimowy gratis!

Artykuł sponsorowany:

Czas wymienić opony z letnich na zimowe! Zapraszamy do serwisu Dynamic przy ulicy Dworcowej 28 w Piasku gdzie przy wymiany opon powyżej 140 zł (zalicza się również wymiana w kilku samochodach np dwie wymiany opon po 70 zł) otrzymają Państwo 5L płyn zimowy gratis, a przy każdej wymianie można kupić go w promocyjnej cenie 9.99 zł Oferujemy konkurencyjne ceny na wszystkie usługi, a także sprzedaż opon!

Już teraz na wizytę w serwisie Dynamic umówić możesz się również przez internet! Wystarczy wejść na stronę dynamic-mk.pl/serwis-opon i wybrać odpowiadający Państwu termin! Dodatkowo do każdej wymiany opon dodajemy 5L płyn zimowy gratis. Zapraszamy!


Loading...


Dynamic


Dynamic plyn ziomowy gratis


W ramach serwisu oferujemy wymianę kół (na felgach stalowych oraz aluminiowych) z wyważaniem w samochodach osobowych i dostawczych, wymianę wentyli, a także utylizację opon. Szczegółowy cennik wszystkich usług znajduje się na stronie dynamic-mk.pl/serwis-opon

Dynamic to firma, która kompleksowa zajmie się serwisowaniem twojego auta. Posiadamy warsztat z pięcioma stanowiskami, co sprawia, że naprawa i diagnostyka pojazdy przebiega sprawie i szybko.

Zachęcamy do zapoznania z nasza ofertą na stronie dynamic-mk.pl

Dynamic MK


Lokalizacja:---

Dynamic
ul. Dworcowa 28
43-211 Piasek
Tel. 32 211-49-19
Tel. 508-150-373
www.dynamic-mk.pl