pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 4809

W minionym tygodniu 632 nowe przypadki zakażenia w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Tyski sanepid poinformował, że w ciągu ostatniego tygodnia dodatnie wyniki dały próbki pobrane od 632 mieszkańców powiatu pszczyńskiego. W kwarantannie domowej na podstawie danych sanepidu przebywa 935 mieszkańców naszego powiatu.

Według danych sanepidu od 7 - 13 listopada w powiecie pszczyńskim odnotowano aż 632 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 42 osoby wliczono do grona ozdrowieńców.

W minionym tygodniu zmarło ośmioro mieszkańców naszego powiatu: 73-letni mężczyzna, 84-letni mężczyzna, 67-letni mężczyzna, 83-letni mężczyzna, 66-letni mężczyzna, 77-letnia kobieta, 81-letni mężczyzna oraz 81-letnia kobieta. Bliskim zmarłych składamy szczere wyrazy współczucia.

Od początku pandemii zakażenie potwierdzono u 2766. mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Mamy także 1422. ozdrowieńców.

Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej sanepidu objętych jest 935. mieszkańców (dane z sanepidu na: www.pssetychy.pis.gov.pl).

13.11

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj