pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • 15 listopada 2020
  • wyświetleń: 7916

Polskie gwiazdy peletonu wsparły młodych kolarzy z UKS Avatar

W sobotnim odcinku programu "Jaka to melodia?" wystąpili Czesław Lang, Marta Lach oraz Kamil Małecki. Ten skład nie był przypadkowy - polskie gwiazdy peletonu walczyły o pieniądze na rehabilitację i sprzęt dla kolarzy z kobielickiego klubu UKS Avatar, którzy w tegoroczne wakacje ucierpieli w wypadku (więcej o tym tutaj).

Gwiazdy peletonu wsparły młodych kolarzy z UKS Avatar
Gwiazdy peletonu wsparły młodych kolarzy z UKS Avatar · fot. TVP


Emisja specjalnego, charytatywnego odcinka programu "Jaka to melodia?" odbyła się w sobotę, 14 listopada w TVP1. Wzięły w nim udział polskie gwiazdy kolarstwa - legendarny kolarz Czesław Lang, obecnie dyrektor Lang Team, który jest organizatorem Tour de Pologne, Marta Lach, Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym w wyścigu ze startu wspólnego z polskiej drużyny CCC-Liv oraz Kamił Małecki, młody zawodnik CCC Team, który jeździ w najważniejszej dywizji w kolarstwie szosowym - WorldTour. W finale Czesław Lang odgadł tytuły wszystkich siedmiu piosenek, dzięki czemu na konto zbiórki na rehabilitację Łukasza i Franka z UKS Avatar trafiło 14 130 złotych.

- Wspólnie z Panem Czesławem i Kamilem będziemy zbierać pieniążki na rehabilitację i sprzęt dla młodych kolarzy Łukasza i Franka z UKS Avatar. Chłopcy niedawno ucierpieli w wypadku. Nie obejdzie się bez kolarskich ciekawostek! Będzie wspaniała zabawa! Zapraszam Was do oglądania i kibicowania! Mamy jeden szczytny cel- pomóc naszym młodym następcom jak najszybciej wrócić na rower! - pisała na swoim fanpage'u Marta Lach przed emisją odcinka.

Loading...


Sobotni odcinek programu "Jaka to melodia?" można obejrzeć na platformie TVP VOD.

BM, mp / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.