pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2020
  • 11 listopada 2020
  • wyświetleń: 1577

11 listopada w gminie Pawłowice: Msza św. online, hymn w domu

Za nami:

Tegoroczna uroczystość Święta Niepodległości, ze względu na wprowadzone ograniczenia, będzie miała nieco inny charakter niż zazwyczaj i odbędzie się bez udziału zaproszonych gości i publiczności.

Po mszy za ojczyznę, która będzie transmitowana on-line z kościoła św. Jana Chrzciciela o godzinie 9.30, wójt oraz przewodniczący rady gminy złożą kwiaty i zapalą znicze przy Pomniku Ofiar II Wojny Światowej, a następnie w Centrum Kultury o godzinie 11.00 wręczą medale "Za Zasługi dla Gminy Pawłowice" tegorocznym laureatom nagrody. Aby zachować obowiązujące zasady sanitarne, wręczenie gminnych stypendiów dla wyróżniających się uczniów odbędzie się w innym terminie.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców do śledzenia relacji z tych wydarzeń na żywo, na gminnym facebooku i odwiedzenia gminnej strony internetowej, na której w czwartek, 12 listopada, znajdzie się informacja o uroczystości. Materiał filmowy z tego wydarzenia będzie można również zobaczyć w telewizji TVT, w programie "Echa Regionu", 18 listopada o godz. 18:10 - zapowiadają urzędnicy.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną nie będziemy mogli wspólnie świętować, ale urzędnicy zachęcają mieszkańców do wywieszenia na swoich domach biało-czerwonych flag i wspólnego odśpiewania hymnu o godzinie 12.00.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.