pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2020
  • 14 listopada 2020
  • wyświetleń: 13862

[WIDEO] Anna Dereszowska zachęca do wsparcia Maciusia Cieślika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Maciuś Cieślik to chłopiec, którego historia poruszyła wiele osób. W ostatnim czasie do ich grona dołączyła popularna aktorka Anna Dereszowska. Zobaczcie jej wzruszający apel o pomoc.

Loading...


- Jest taki chłopiec, Maciuś Cieślik z Jankowic w woj. śląskim. Maciuś ma niespełna trzy latka i choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Brakuje mu 6,5 miliona złotych na ten lek, który w Polsce jest nierefundowany. Uzbierał już ponad 3 miliony wraz ze swoją mamą. Wiem, że teraz wszystkim Wam jest ciężko, ale może wspólnymi siłami - głęboko w to wierzę - uda nam się uratować Maciusia - zaapelowała Anna Dereszowska.Przypominamy - 500 gram, czyli pół kilograma dzieli Maciusia Cieślika od osiągnięcia górnej granicy kryterium wagowego dla terapii genowej, najbardziej skutecznego leku w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni SMA. Warto podkreślić, że Zolgensma to najdroższy lek świata. Koszt terapii przekracza 9,5 mln zł.

Armia (Nie)Małego Wojownika Maciusia nie odpuszcza. Na licytacjach dla Maciusia pojawiają się kolejne upominki i pamiątki. W pomoc zaangażowało się także wielu znanych ludzi. Wśród nich jest m.in. Łukasz Piszczek, który nagrał specjalny film zachęcający do wsparcia zbiórki Maciusia, Skaldowie, Antek Smykiewicz, Andrzej Najman, Tatiana Okupnik, czy Golec uOrkiestra.

Loading...


Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj