pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 listopada 2020
  • wyświetleń: 3212

#Zostań w domu - teraz ceny lekkie jak motylek - Spożywczy Motylek

Artykuł sponsorowany:

Podczas pierwszej fali pandemii Pszczynianie założyli spożywczy sklep internetowy spozywczymotylek.pl. Dowozimy zakupy do Waszych domów na terenie Pszczyny i okolicznych miejscowości.

Spożywczy Motylek


Pisaliśmy o tym w artykule, który wywołał spore zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta:
pless.pl/62460-pszczynianie-otworzyli-internetowy-sklep-spozywczy-z-dostawa

Spożywczemu Motylkowi udało się nawiązać współpracę z hurtownią spożywczą. Dzięki temu sklep znacząco obniżył ceny produktów oraz zwiększył asortyment.

"Nasze ceny są teraz takie jak w innych tanich dyskontach, a niektóre produkty są nawet tańsze. Po co narażać się na zarażenie w sklepie skoro można zrobić zakupy przez internet za taką samą cenę jak w sklepie. Oszczędzasz nie tylko czas ale i zdrowie" - mówi jedna z założycielek sklepu.

Teraz Pani Marzena przygotuje dla Ciebie zakupy i dowiezie je do Twojego domu. Dzięki temu chronisz swoje zdrowie, oszczędzasz czas i paliwo - same plusy.

Spożywczy Motylek


Ponadto wprowadziliśmy ponad 800 produktów niedostępnych w innych sklepach w okolicy. W najbliższym czasie planujemy również wprowadzić produkty z herbarium św. Franciszka Ojców Franciszkanów w Panewnikach, wśród których znajdziecie Państwo zioła i herbaty na każdą okazję.

Obserwujcie nas na naszym fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/Spożywczy-Motylek-112492080422643

Zapraszamy do zakupów w Spożywczym Motylku.

Spożywczy Motylek