pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 listopada 2020
  • 10 listopada 2020
  • wyświetleń: 5778

Chryzantemy przed starostwem - mieszkańcy mogą je zabrać do domu

Za nami:

W poniedziałek i wtorek przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pszczynie można odbierać chryzantemy. Powiat pszczyński włącza się w zorganizowaną przez Agencję Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa akcję pomocy dla producentów kwiatów.

chryzantemy
Chryzantemy przed starostwem - mieszkańcy mogą je zabrać do domu · fot. Powiat


Mieszkańcy mogą zabrać do domu ok. 1500 chryzantem (aż do wyczerpania zapasów). Kwiaty dowożone są przed budynek starostwa partiami. - W poniedziałek przed naszym budynkiem pojawiło się ok. 250 chryzantem, we wtorek udostępnimy 1300 kolejnych. Zachęcam mieszkańców, by zabierali chryzantemy do domów lub przystroili nimi groby swoich bliskich - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

chryzantemy
Chryzantemy przed starostwem - mieszkańcy mogą je zabrać do domu · fot. Powiat


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odkupiła kwiaty od producentów, którzy nie sprzedali towaru ze względu na zamknięcie cmentarzy na Wszystkich Świętych. W ich zagospodarowanie włączyły się samorządy. Kwiatami udekorowano skwery, ronda, miejsca pamięci, część kwiatów mieszkańcy mogą zabrać do domu.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.