pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2020
  • 11 listopada 2020
  • wyświetleń: 3856

Dyszka dla Maciusia: charytatywna akcja sportowa na 11 listopada

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Za nami:

Lubisz biegać, chodzić z kijami, spacerować, pływać, jeździć na rowerze, czołgać się, chodzić na siłownię? To super! Zadedykuj swoją aktywność 11 listopada Maciusiowi Cieślikowi, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni! Zostało mniej niż pół kilograma czasu, a kwota do zebrania ciągle jest wielka!

dyszka dla Maciusia


Na czym polega zabawa? Wykonaj jakąkolwiek aktywność sportową z dedykacją dla Maciusia. Następnie wpłać 10 zł bądź więcej do specjalnej internetowej skarbonki "Maraton życia" i miej ogromną satysfakcję.

Maciusiowi pozostało mniej niż pół kilograma do 13,5 kg, czyli górnej granicy podania terapii genowej! Walczymy z czasem! Obecnie na koncie chłopca są już ponad 3 mln zł. Potrzebna jest jednak dużo większa kwota. Najdroższy lek świata, który jest najskuteczniejszą bronią do walki z SMA, kosztuje 9,5 mln zł.Nie będzie medali. Będziesz mógł jednak na swoim facebookowym profilu opublikować specjalnie przygotowaną grafikę, którą organizatorzy umieszczą do pobrania na stronie Maratonu Życia na Facebooku w środę, 11 listopada o godzinie 12.00.

Więcej informacji na stronie www.facebook.com/MaratonZycia.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj