pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 listopada 2020
  • wyświetleń: 2419

W Górze i Miedźnej mogą stanąć serca na nakrętki. Wspomóż zbiórkę

Od lat w całej Polsce prowadzone są akcje zbierania nakrętek plastikowych, które wspierają potrzebujące dzieci. Coraz popularniejsze staje się ustawianie koszy w kształcie serca na terenie poszczególnych miejscowości. W ostatnim czasie mieszkańcy gminy Miedźna utworzyli zbiórkę pieniędzy na ten cel.- Zbieramy na serce - pojemnik do zbiórki nakrętek, który stanie w naszej miejscowości Góra. Idea łącząca ekologię z pomaganiem potrzebującym. Bardzo fajna inicjatywa ponad podziałami. Pomóżcie nam ją zrealizować! Każda złotówka ma znaczenie. W jedności siła - pisze inicjator akcji Michał Przewoźnik, radny gminy Miedźna.

Loading...


- Serce na nakrętki! Chcemy, żeby pojemnik do zbiórki nakrętek stanął również w miejscowości Miedźna. Łączymy się z wszystkimi o dobrych sercach! Drodzy mieszkańcy naszej gminy - zróbmy to razem wpłacając chociażby 1zł ! Razem damy radę - czytamy na stronie zrzutki zorganizowanej przez mieszkańców Miedźnej.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.