pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2020
  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 3661

Okoliczne OSP zbierają puszki - to pomoc dla Maciusia i Filipka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Ochotnicze Straże Pożarne z Jankowic, Studzienic i Golasowic ruszyły ze zbiórką puszek aluminiowych pod hasłem "Puszka kontra SMA". Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie prawie trzyletniego Maciusia Cieślika i 4-miesięcznego Filipka Cholewy - chłopców z Jankowic walczących z rdzeniowym zanikiem mięśni. Puszki można też oddawać bezpośrednio w skupie w Woli. OSP Studzienice zbiera ponadto nakrętki.

puszki kontra SMA, Filip Cholewa, Maciuś Cieślik
Pod remizą OSP w Jankowicach ruszyła zbiórka puszek na rzecz Maciusia i Filipka! · fot. OSP Jankowice


Specjalny pojemnik na puszki stanął przed remizą w Jankowicach. Większe ilości tych odpadów można przywozić do remizy w czwartki w godzinach 17.30 - 19.00 lub po telefonicznym uzgodnieniu - nr tel.: 784 183 244.

Akcję wspiera skup surowców wtórnych z Woli - firma F.HU. AL-MI Jan Odrobiński. Skup odbierze puszki i w całości zrezygnuje z dochodu, który zostanie przeznaczony na rzecz chłopców. Uwaga! Skup uruchomił też u siebie punkt odbioru puszek dla mieszkańców Woli i okolic.

Przy remizie OSP Studzienice stanęły pojemniki na puszki i nakrętki
Przy remizie OSP Studzienice stanęły pojemniki na puszki i nakrętki · fot. OSP Studzienice


Zbiórkę puszek i nakrętek na leczenie Maćka i Filipa prowadzi też OSP Studzienice. Przy siedzibie straży pożarnej stanęły specjalne kosze.

Akcję wspiera również OSP Golasowice. Pojemnik do składowania puszek pojawił się przy remizie przy ul. Kraszewskiego 2. Większe ilości tych odpadów mogą w razie potrzeby odebrać od nas strażacy.

Chłopców cały czas można wspierać, wpłacając środki na zbiórki na portalu siepomaga.pl:


ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj