pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2020
  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 9488

Elektryczne Dziady Hard Rockets na szczycie notowania AntyRadia!

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? Te wersy listopadową porą, w dobie epidemii pewnie niejednemu z Was przychodzą na myśl, tym bardziej po usłyszeniu "Elektrycznych Dziadów" pszczyńskiej grupy Hard Rockets. Utwór wczoraj osiągnął 1. miejsce w notowaniu Turbo Top AntyRadia, wyprzedzając zespół Kult!Elektryczne Dziady to hardrockowa interpretacja drugiej części "Dziadów" Adama Mickiewicza. Stąd humorystyczny dopisek w tytule, wskazujący, że piosenka powstała z udziałem poety.

Kawałek możemy usłyszeć nie tylko na codziennej playliście AntyRadia. Był już także prezentowany m.in. przez Wojciecha Manna na antenie Radia Nowy Świat. W jednej ze swoich audycji dziennikarz nadał piosenkę dwukrotnie. W środę, 18 listopada Elektryczne Dziady znalazły się na szczycie notowania Turbo Top, wyprzedzając wersję live z festiwalu Pol'and'Rock! utworu "Mieszkam w Polsce" Kultu!

Loading...


Link do najnowszego notowania znajduje się tutaj. Tu też możecie oddać swój głos. Kolejne notowania są publikowane codziennie przed godziną 22.00. Pomóżmy Elektrycznym Dziadom zostać jak najdłużej na szczycie!

Zespół Hard Rockets na scenie funkcjonuje od 2004 roku. W jego skład wchodzą Łukasz "Sojka" Sojka (gitary, śpiew), Darek "Peca" Pecyna (bass, chórki), Błażej Chwieralski (perkusja, chórki) i Łukasz "dr Antes" Antes (klawisze, Hammond, Rhodes, chórki).

Tubo Top, Hard Rockets

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.