pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2020
  • wyświetleń: 5510

Droga technologiczna w Pszczynie z nową nawierzchnią

Powiat pszczyński za niemal 100 tys. zł naprawił odcinek drogi technologicznej na osiedlu Daszyńskiego w Pszczynie. Prace zakończyły się końcem października.

Droga technologiczna na os. Daszyńskiego z nową nawierzchnią - 11.2020 · fot. powiat pszczyński, PZD Pszczyna


Firma Drogród z Ćwiklic zakończyła naprawę blisko 300-metrowego odcinka drogi wewnętrznej Skarbu Państwa od ul. Czesława Miłosza do ul. Stanisława Lema w Pszczynie. Naprawiona została nawierzchnia jezdni, wyrównana podbudowa oraz ścięte zawyżone pobocza, które uzupełniono kruszywem.

Zadanie, którego koszt wyniósł niemal 100 tys. zł, zostało sfinansowane przez powiat pszczyński oraz gminę Pszczyna. Prace zakończyły się końcem października.

- W tym roku naprawiliśmy zniszczony odcinek drogi technologicznej w Pszczynie. W 2018 roku wyremontowaliśmy trzy inne odcinki tzw. "rurociągu" - w Ćwiklicach oraz w Studzienicach. Ich łączna długość wyniosła niemal kilometr - mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.