pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 listopada 2020
  • wyświetleń: 1315

Księgowość online dla firm w pszczyńskim biurze Optima KJ

Artykuł sponsorowany:

W trosce o zdrowie Klientów i pracowników pszczyńskie Biuro Usług Księgowych Optima KJ prowadzi księgowość online! W tym celu wdrożyło system SaldeoSMART. Firma prowadzi obsługę tarczy antykryzysowej!

KJ Optima
Biuro rachunkowe Optima KJ obsługuje przedsiębiorców chcących skorzystać z rządowej tarczy antykryzysowej · fot. materiały prasowe


Wiosną, podczas lockdownu, Biuro Usług Księgowych Optima KJ wyspecjalizowało się w obsłudze tarczy antykryzysowej oraz w subwencjach z Polskiego Funduszu Rozwoju - uzyskało subwencję dla 407 firm!

Katarzyna Burkowska - szefowa Biura i jej pracownicy w czasie pierwszego kryzysu związanego z pandemią COVID-19 na bieżąco śledzili projekty ustaw dotyczących tarczy finansowej PFR i tarczy antykryzysowej w Sejmie i Senacie. Następnie wskazywali przedsiębiorcom, z czego mogą skorzystać, a na co się nie kwalifikują. Zespół omawiał z każdym klientem konkretne rozwiązania pomocowe. Następnie przygotowywał wnioski. Z czasem firma zyskała duże zaufanie w środowisku - biura rachunkowe z regionu, które nie zajmowały się pomocą z tarczy, zaczęły kierować swoich klientów do KJ Otima.

Dzięki pomocy pszczyńskiego biura łącznie 35 mln złotych z tarczy trafiło do przedsiębiorców! Żadna z firm, którym pomogło Optima KJ nie upadła, nikt też nie zawiesił działalności.

Firma Optima KJ za swoją działalność zdobyła wyróżnienie od Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju w konkursie "Solidarni Zwyciężymy". Konkurs miał na celu naświetlenie inicjatyw pomocy przedsiębiorcom w trudnym czasie kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią. Biuro Otima KJ do konkursu zgłosił jeden z przedsiębiorców, któremu pani Katarzyna pomogła przygotować wniosek o pomoc.

KJ Optima
Katarzyna Burkowska w wywiadzie Interii Biznes · fot. materiały prasowe


- Osiągnęliśmy sukces! Mój zespół jest naprawdę taki, że skoczę za nimi w ogień! - powiedziała w wywiadzie dla portalu Interia.pl Katarzyna Burkowska w czerwcu 2020 roku - materiał wideo obejrzą Państwo tutaj.

Biuro Optima KJ jest przygotowane do pomocy swoim klientom w trudnych czasach drugiej fali pandemii. W tym celu wdrożyło system SaldeoSMART. To platforma, dzięki której możecie Państwo wysyłać dokumenty przez internet, bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym. Zyskają Państwo również wgląd w bieżącą dokumentację, a także wiele zestawień, rejestry zakupu i sprzedaży VAT, deklaracje VAT/CIT/PIT, listy płac, comiesięczne bilanse i rachunki wyników.

saldeo


Biuro Optima KJ działa na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Obsługuje klientów z Polski i z zagranicy. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje rzetelną i fachową realizację zleceń. Biuro posiada Licencję Ministra Finansów nr 25/2002 otrzymaną po zdaniu egzaminu państwowego przez Prezesa Zarządu, Katarzynę Burkowską.

OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek-piatejk: 8:00-16.00
  • sobota-niedziela.: nieczynne
OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 36

tel. 324470412
tel. 324470413
tel. 324490194
fax 324490195
kom. 605830763
kom. 693536603