pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2020
  • wyświetleń: 1870

OPS Pszczyna realizuje program "Wspieraj seniora"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie" podaj

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie przystąpił do realizacji programu "Wspieraj Seniora". Program ten jest odpowiedzią na potrzeby osób w wieku 70 lat i więcej w zakresie ochrony przed zakażeniem COVID-19, w związku z utrzymującym się stanem epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem programu jest zapewnienie usługi wsparcia Seniorów, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie np. poprzez wsparcie rodziny zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby. Usługa wsparcia będzie polegała w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej (usługa obejmuje dostarczenie zakupów, jednak za zakupy płaci sam senior).

Seniorzy, którzy potrzebują wsparcia proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: (22) 505-11-11. Infolinia czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 21.00.

Jeśli jesteś osobą, która w swoim otoczeniu ma Seniorów potrzebujących pomocy - również zadzwoń!

Program będzie realizowany do 31 grudnia.

BM / pless.pl, źródło: OPS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie" podaj