pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2020
  • 4 listopada 2020
  • wyświetleń: 7663

Kolejki do punktu pobrań wymazów, korki na ulicach. Policja apeluje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W związku z pobraniami wymazów na SARS-COV2, które odbywają się w Pszczynie przy ul. Antesa, w godzinach porannych tworzą się zatory drogowe, które paraliżują miasto. Policjanci apelują, aby zapoznać się z godzinami pracy punktu pobrań.

punkt wymazowy, koronawirus
Punkt pobrań wymazów znajduje się przy ul. Antesa w Pszczynie · fot. Powiat


Każdego dnia pszczyńska drogówka w godzinach porannych uczestniczy w rozładowaniu zatorów drogowych, jakie tworzą się w związku z oczekiwaniami pacjentów na wymaz. Policjanci obserwują, że zatory te tworzą się głównie w godzinach rozpoczęcia pracy punktu wymazowego.

- Apelujemy do wszystkich osób, które są zmuszone wykonać takie badanie, aby zapoznały się z planem pracy punktów pobraniowych. Choć pobrania wymazów rozpoczynają się od godziny 7:00 to już o godzinie 6:00 tworzą się kolejki na ul. Antesa. Następnie w bardzo szybkim tempie dochodzi do korków na ulicach przyległych. Aby temu zapobiec, prosimy o zapoznanie się z rozkładem pracy punktu pobrań zamieszczonego poniżej - zwracają uwagę policjanci.

Mundurowi, w trosce o bezpieczeństwo oraz sprawne poruszanie się ulicami naszego miasta, proszą o obserwowanie natężenia ruchu wokół punktu pobrań. - Nie przyjeżdżajmy godzinę przed rozpoczęciem pracy medyków. Nie twórzmy sami zatorów. Gdy zaobserwujemy tworzące się kolejki, w miarę możliwości udajmy się na badanie kilkanaście minut później - apelują stróże prawa. - Mamy nadzieję, że wspólne działania przyczynią się do ograniczenia utrudnień w ruchu drogowym, a także skrócą Państwa czas oczekiwania na badania.

Harmonogram pracy punktu pobrań:  • Poniedziałek: 7:00 - 11:30
  • Wtorek: 7:00-11:30
  • Środa: 7:00 - 9:30 oraz 15:00 - 17:00
  • Czwartek: 7:00 - 9:30 oraz 15:00 - 17:00
  • Piątek: 7:00 - 11:30
  • Sobota: 7:00 - 11:30
  • Niedziela: 7:00 - 11:30

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj