pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2020
  • 8 listopada 2020
  • wyświetleń: 8484

[WIDEO, FOTO] Żubry z Pszczyny i Jankowic dotarły już do Hiszpanii!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

We wtorek, 3 listopada dwa samce żubra z Pokazowej Zagrody w Pszczynie oraz sześć samic z rezerwatu "Żubrowisko" w Jankowicach wyruszyło w podróż do Hiszpanii. W czwartek, 5 listopada zwierzęta dotarły do nowego domu - Carratera Del Santuario Andalusia.Podlas z Gołuchowa, Platyn i Plener III z Pszczyny, Posna, Porla, Polma, Popitka II, Plucha i Powiosna z Jankowic wyjechały 3 listopada w daleką podróż do Hiszpanii, gdzie zamieszkają w zagrodzie o powierzchni 1000 ha. 5 listopada we wczesnych godzinach wieczornych zwierzęta zaczęły nowy rozdział w swoim żubrzym życiu na hiszpańskim południu. Andaluzyjskie tereny Sierra Morena to ich nowy dom. Na miejscu żubry trafią pod opiekę European Bison Conservation Center of Spain (EBCC).

Żubry z Pszczyny i Jankowic dotarły już do Hiszpanii - 5.11.2020 · fot. LUKTRANS - Twój Partner w Transporcie


Loading...


Realizowany projekt ma na celu ochronę gatunku na całym kontynencie. Tym samym pomoże w profilaktyce przed aktualnymi oraz potencjalnymi zagrożeniami natury zdrowotnej, na jakie żubry są narażone.

ab, BM / pless.pl, źródło: Pokazowa Zagroda Żubrów

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj