pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2020
  • wyświetleń: 5007

W Rudołtowicach stanęła wielka kropla na nakrętki dla Maciusia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

W Rudołtowicach nie serce a symbol jednostki OSP - ogień i woda stanął przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Do wielkiego kosza w ramach akcji #NakręceniNaPomaganie można wrzucać plastikowe nakrętki po napojach, a dochód uzyskany z ich sprzedaży w skupie zostanie przeznaczony na leczenie Maciusia Cieślika, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Pod remizą w Rudołtowicach stanął wielki kosz na nakrętki. Zbieramy środki na leczenie Maciusia! · fot. OSP Rudołtowice


Nakrętki już można wrzucać do pojemnika, który powstał dzięki dobrym duszom. Podziękowania należą się przede wszystkim druhom - Piotrowi i Mirosławowi, którzy własnoręcznie wykonali konstrukcję kosza. Nie można tu zapomnieć o pozostałych osobach, które przyczyniły się do powstania tego dzieła - to Agnieszka, Łukasz, Grzegorz, Dawid, Marek oraz Kasia. Materiał, cynkowanie i malowanie proszkowe zasponsorowali Ogólnopolska Baza Noclegowa oraz OSP Rudołtowice.

Dochód z sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie (nie)Małego Wojownika Maciusia Cieślika z Jankowic - 2,5 letniego chłopca, który cierpi na SMA. Na leczenie terapią genową trzeba zebrać 9,5 mln złotych.

Proces powstawania kosza w kształcie kropli wody został uwieczniony na zdjęciach:

Druhowie z OSP Rudołtowice stworzyli kosz na nakrętki - 10.2020 · fot. OSP Rudołtowice


Maciusia cały czas można wspierać, zasilając zbiórkę na portalu siepomaga.pl.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj