pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2020
  • wyświetleń: 3665

Szkolna stołówka zostanie zmodernizowana

Powiat pszczyński w ramach rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" już niebawem doposaży kuchnię i jadalnię w Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie. W pomieszczeniach zostaną przeprowadzone także niezbędne prace remontowe.

stołówka
Szkolna stołówka zostanie zmodernizowana · fot. Powiat


W czwartek, 29 października nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na wyłonienie wykonawcy zadania polegającego na dostawie i montażu wyposażenia kuchni oraz stołówki w Szkole Podstawowej nr 23 Specjalnej w Pszczynie.

Zamówienie podzielono na dwie części. Zakres pierwszej z nich obejmuje dostawę i montaż sprzętu gastronomicznego na stanowisko obróbki cieplnej, sporządzania potraw i napojów, obróbki wstępnej oraz wyposażenia pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków.

- Taboret pojedynczy gazowy, patelnia elektryczna, kuchnia gazowa, zestaw garnków, rondel, patelnie oraz zmywarka do szkła i naczyń to tylko jedne z wielu sprzętów gastronomicznych, które zakupimy, aby doposażyć kuchnię i szkolną jadalnię - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński. I dodaje, że w pomieszczeniach zostaną przeprowadzone także drobne prace remontowo-adaptacyjne, w tym m.in. wymiana instalacji i oświetlenia na ledowe.

Druga część zamówienia obejmuje dostawę i montaż mebli. W ramach zadania zostaną dostarczone stoliki, krzesła, szafka, tablica korkowa i menu, plansze dydaktyczne oraz zegar ścienny.

Łączna wartość projektu wyniesie ok 100 tys. zł. Przypomnijmy, że powiat pszczyński na realizację zadania otrzymał 80 tys. zł dofinansowania w ramach rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu". Pozostała część kwoty została zabezpieczona w budżecie powiatu.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.