pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2020
  • wyświetleń: 2430

Burmistrz rozmawiał z ministrem klimatu o czystym powietrzu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa zrezygnowano ze spotkania w sprawie pilotażowego programu dotyczącego wyeliminowania niskiej emisji Pszczynie. Odbyła się natomiast wideokonferencja z udziałem ministra klimatu Michała Kurtyki, prezesów Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także przedstawicieli gminy Pszczyna.

Wideokonferencja w sprawie czystego powietrza - 29.10.2020 · fot. UM Pszczyna


- Po raz kolejny padły deklaracje, że Pszczyna zostanie potraktowana priorytetowo. Dzisiaj powołany został merytoryczny zespół, który opracuje szczegółowe rozwiązania. Wyznaczyliśmy także kierunki działań. W przyszłym tygodniu rozpoczną się rozmowy związane z doprecyzowaniem szczegółowych rozwiązań. Wszystkie strony otrzymały materiały do analizy. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie będziemy mogli poinformować o efektach prac - powiedział po czwartkowej konferencji burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj